אודות

WHITE WEST- מוצרי אוורור ופינוי עשן בע"מ פועלת בתחום מוצרי איכות במיזוג, אוורור ומערכות פינוי עשן ומספקת מגוון רחב של מוצרים עבור ארגונים מובילים בתחום הבניה  בכל רחבי הארץ. 

 

ב- WHITE WEST  בחרנו להתמחות בפתרונות פיזור אוויר, מוצרים מגוונים לבטיחות אש ,משתיקי קול, מוצרים ארכיטקטוניים ואביזרים נלווים.

 

WHITE WEST משמשת כזרוע ההפצה הבלעדית של חברת ACP רומניה, חברה אמינה וותיקה המפתחת ומייצרת משנת 2005 מוצרים התומכים במוצרי HVAC, מעצבת מגמות בפתרונות האוורור ומהווה את פס הייצור הגדול ביותר של מוצרי ואביזרי אוורור ברומניה תוך תשומת לב מיוחדת לשביעות רצון הלקוחות ושמירה על איכות גבוהה במיוחד של מוצרי מיזוג ואוורור. וכן דואגת לשמירה על הגנת הסביבה שהיא הבסיס להתפתחות חברת ACP. 

 

המוצרים רובם ככולם הינם מוצרי אלומיניום בטוחים, חסכוניים באנרגיה, ידידותיים לסביבה וידידותיים למשתמש לאוורור, מיזוג אוויר והגנה מפני אש.

 

WHITE WEST מחזיקה מערך של בעלי מקצוע מנוסים שיעניקו לכם ליווי מקצועי ומלא בתהליך הרכישה ופתרונות טכניים המותאמים באופן אישי לצרכים הנדרשים.

 

יתרונות מרכזיים בבחירה ב-WHITE WEST:

1. שביעות רצון הלקוח : ב- WHITE WEST  אנחנו מאמינים שלקוח מרוצה מייצר לקוחות מרוצים נוספים. ולכן, חרטנו על דגלנו הקפדה יתרה עבור שביעות רצון לקוחותינו. ערך מרכזי זה הוביל אותנו ללוות כל לקוח בצורה אישית ומקצועית. 

 

2. איכות מוצר ברמה גבוהה ועמידה בתקנים אירופאיים מחמירים: את המוצרים המובילים והאיכותיים ביותר עם תקן אירופאי ובסטנדרטים המובילים בעולם. זה מייצג את ערבות החברה שלנו לאיכות, בטיחות ודאגה לאיכות הסביבה. לכן כל מוצרי החברה הינם בעלי תקן: 

ISO 9001: 2015

ISO 14001: 2015

 

3.  אספקה מהירה : אנו יודעים שזמן שווה כסף ולכן יש לנו מערך הזמנות והפצה יעילים במיוחד ואנחנו מסוגלים לספק הזמנות בפרקי זמן קצרים.

4. מחירים אטרקטיביים במיוחד: הכסף שלך שווה אצלנו יותר:  WHITE WEST מעסיקה מגוון אנשי צוות מקצועיים שמצאו את הפתרון לנוסחה בה הלקוח משלם פחות ומקבל יותר. 

צרו קשר כבר עכשיו והצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים 052-5112669